sandále na platforme

3 trendy v sandáloch na jar a leto 2020

Najviac viditeľnými príznakmi jari a prichádzajúceho leta sú dámske sandále. Pretože príležitosť k tomu, aby ste si dopriali luxus vo forme chodidiel bez ponožiek, bez pančúch a ťažkých topánok, je možný iba vtedy, keď teplota presiahne 20 stupňov.

Čo robiť, aby ste pripravili sandale na platforme na jarné a letné šialenstvo bez odrenín a otlakov? Stačí si ich obuť doma, aby ste sa mohli v lete tešiť výnimočne pohodlnou obuvou.

1 – šnurované dámske sandále

U niektorých módnych dámskych sandálov má naozaj zmysel si ich rozchodiť medzi štyrmi stenami. To platí najmä pre šnurovacie sandále. Pretože úprimne: naozaj nie je jednoduché si omotať jemné, ale niekedy nekonečne dlhé pásiky čo najviac esteticky okolo nôh a lýtok. Výsledkom je, že neúspešný experiment so šnurovaním niekedy vyzerá skôr ako nevzhľadný uzol než elegantné zapínanie. To je dôvod, prečo môžete využiť svoj čas doma a intenzívne precvičovať svoje techniky viazania, ktoré by ste mali zlepšiť najneskôr do začiatku leta.

Správne dámske sandále na jar a leto 2020 sú so zapínaním na členku, s pohodlnou plochou podrážkou a zaujímavými ozdobnými časťami, ako napr. retiazkou.

sandále na platforme
sandále na platforme

 

2 – sandále na platforme 

Ak máte radi svoje nohy tak veľmi, že by ste sa na ne chceli pozerať celý deň, nájdete v obchode Shelovet.sk sandále na platforme. Tieto topánky je možné použiť pre každodenné štylizácie a na dovolenku. Prečo stojí za to mať sandále na platforme? Je niekoľko výhod:

  • sandále na platforme rýchlo skombinujete s nohavicami, šortkami a šatami – sú univerzálne a hodia sa ku každému oblečeniu,
  • pridajú niekoľko centimetrov výšky – to je dôležité najmä pre ženy, ktoré by chceli byť vyššie a zároveň dobre vyzerať,
  • sú stabilnejšie než akékoľvek iné topánky na podpätku vďaka platforme po celej dĺžke podrážky, a nielen v časti päty.

 

3 – dámske sandále v pastelových farbách 

Sandále sú takým modelom obuvi, kde trend je z roka na rok silnejší. Dámske sandále v jemných pastelových farbách sú obzvlášť krásne a harmonizujú s inými pastelovými farbami v outfite. V čiernej a bielej štylizácii sa môžu stať prvkom, ktorý dodá nádych farebnosti.

Bez ohľadu na to, akému štýlu dávate prednosť, sandále sú vhodné pre akúkoľvek štylizáciu – k šatám, nohaviciam alebo kombinézam. Pretože sú to letné topánky! Ploché sandále sú samozrejme obzvlášť pohodlné a je možné ich nosiť celý deň, najmä na dovolenke. Sandále sú nevyhnutné pre letnú, vzdušnú štylizáciu. Bez ohľadu na to, či máte rady klasické modely v čiernej, hnedej, modrej, farebnej alebo pastelovej farbe, či sandále na platforme – v teplých dňoch ich musíte mať na nohách!

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *