Topánky

Ako si vybrať dámske mokasíny a dámske poltopánky ?

Pekné dámske mokasíny sa odlišujú od iných modelov na trhu, odlišuje ich pekný vzhľad a vysoká kvalita spracovania. Vďaka jednoduchému obúvaniu sú ideálne pre osoby, ktoré chcú aspoň jeden pár topánok, ktoré budú môcť nosiť viac než jednu sezónu. Mäkkosť materiálu nepripomína žiadne iné, a aj po dlhých hodinách nosenia sa nohy cítia komfortne.

 

Dámske mokasíny – charakteristika

Prírodná koža je mäkká na dotyk a zároveň je odolná a vhodná na každodenné nosenie. Dámske mokasíny vyrobené z tohto materiálu sú pohodlné, Vaše nohy sa v nich budú výborne cítiť a môžete chodiť celé hodiny, vďaka tomu budete mať dostatok energie a zostanete aktívne. Na koniec dňa naozaj nechcete mať na sebe topánky, ktoré sú nepríjemné pre nohy. Vaše nohy by sa nemali cítiť unavene, aby ste mohli urobiť domáce práce po návrate domov bez bolestivých nôh.

Pekné dámske mokasíny sa príjemne nosia, sú príjemné na dlhé hodiny nosenia a ideálne na nosenie väčšiu časť roka. Pozrite sa na ponuku v internetovom obchode https://www.shelovet.sk, aby ste si mohli objednať aspoň jeden pár na jar za najnižšiu cenu.

 

Prirodzený výber dámskych poltopánok

Keď premýšľate, že si oblečiete obtiahnuté džínsy a topánky na vysokom podpätku, tak Vás asi prvé napadnú lodičky. Ale ak nie ste fanúšičkou vysokých podpätkov (alebo nie sú Vám potrebné), máme pre Vás ideálne riešenie. Vyberte si dámske poltopánky, ktoré v štylizácii budú vyzerať rovnako úžasne ako lodičky. 

 

Ak nechcete chodiť v meste na vysokých podpätkoch, inšpirujte sa našou ponukou dámskych poltopánok:

  • Biele dámske poltopánky

Biele dámske poltopánky sú veľmi trendové v móde a sú stvorené na nosenie s džínsami. Vyberte si biele poltopánky, ktoré vyzerajú moderne a je ich možné nosiť každý deň.

  • Kožené čierne dámske poltopánky

Kožené poltopánky s ostrou špičkou sú jemne inšpirované mužským štýlom a sú pohodlnejšie na chodenie než lodičky. Čierna je klasickým výberom  pre poltopánky, vďaka čomu sú vhodné do práce, do školy alebo na rande.

  • Farebné dámske poltopánky

Toto sú výborné topánky na nosenie s obtiahnutými džínsami, keď chcete dodať trošku farby do svojej štylizácie. Krikľavo farebné poltopánky alebo poltopánky v pastelovej farbe, jemnom odtieni, v spojení s obtiahnutými džínsami a pekným topom budú veľmi pohodlné a vytvoria zaujímajú štylizáciu.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *