Obuv

Topánky na jeseň – pozrite sa na nadchádzajúce trendy

Každé oblečení je doplnené dobre zvolenou obuvou. Nižšie nájdete najmódnejšiu dámsku obuv pre nadchádzajúcu jesennú sezónu. Musíte skontrolovať, aký typ dámskej obuvi bude vládnuť v uliciach.

 

Ťažká dámska obuv – hit posledných rokov

V nadchádzajúcej jesennej sezóne budú ťažké topánky veľmi módne. Ak chcete zvýšiť svoju štylizáciu a vyzerať ako priamo z prehliadkového móla najslávnejších módnych domov, vyberte si topánky alebo štibletky s masívnymi ornamentami, silnými podrážkami, ktoré pôsobia dojmom hrubej obuvi. Takéto topánky vo futuristickom štýle dodajú charakter aj tomu najbežnejšiemu oblečeniu. Stojí za to ich kombinovať napríklad sa vzdušnými, dievčenskými šatami – táto kombinácia je najvhodnejšou módnou novinkou.

 

Kovbojky a čižmy – teplé a pohodlné, napriek tomu módne

Ideálnym riešením pre dámske topánky pre jesennú sezónu sú tiež veľmi módne kovbojské topánky a čižmy. Tento typ obuvi nielen vyzerá štýlovo, ale vám poskytne aj pohodlie pri používaní, a to aj v tých najchladnejších jesenných dňoch. Kovbojské topánky sú dokonalým doplnkom každodenného mestského vzhľadu. Vyzerajú skvele na nohe a sú tiež veľmi pohodlné, vďaka čomu sa v nich budete cítiť dobre aj behom veľmi intenzívneho pracovného dňa. Veľmi obľúbené sú modely kovbojských topánok zo semišu v módnych farbách, ako je svetlobéžová alebo camelová. Ďalšou veľmi pohodlnou dámskou obuvou, ideálnou pre jesennú sezónu, sú rôzne druhy čižiem. V tejto sezóne budú vládnuť dlhšie modely, ktoré siahajú nad koleno. Pri výbere tohto typu obuvi venujte pozornosť tvaru špičky a typu podpätku. V tohtoročnej jeseni sú najmódnejšie topánky vyrobené z kože s mierne zaoblenou alebo špicatou špičkou. Ak ide o typ podpätku budú vládnuť tzv. široké podpätky. Takáto dámska obuv je extrémne hrejivá, pohodlná a zároveň prispôsobená najnovším trendom. Pohodlie použitia a módny vzhľad sú kombináciou, ktorú môžu poskytnúť ako kovbojské topánky, tak čižmy.

Pri výbere obuvi pre jesennú sezónu venujte pozornosť ich kvalite a materiálom použitým pri ich výrobe a také pohodliu pri používaní. Dobre zvolené dámske topánky vám môžu nielen dlho slúžiť a budete sa v nich cítiť pohodlne, ale tiež sú neoddeliteľnou súčasťou akéhokoľvek stylingu, môžu zmeniť jeho charakter a dať módny šmrnc aj tomu najobvyklejšiemu ležérnemu oblečeniu.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *